Groepsverdeling 2018-2019
 
Hoofdgebouw
groep maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
1-2a Lisa Lisa Lisa Lisa Lisa
1-2b Ayleen        Anita Ayleen Anita Ayleen
1-2c Maaike Sarah Maaike Maaike Sarah
1-2d Cecilia Cecilia Jasper Jasper Jasper
1-2e Ineke / Monique O. Monique O. Monique O. Monique O. Monique O.
3a Evelien Evelien Evelien Maartje Maartje
3b Karin Karin Maartje Karin Karin
7a Monique D.     Yanthe Monique D. Yanthe Yanthe
 
Dependance Orion 1b
groep maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
4a Anita Anita Anita Anita Monique F.
4b Monique F. Monique A. Monique A. Monique A. Monique A.
5a Mitamarian Mitamarian Mitamarian Ellen Ellen
5b Tjitske Jacqueline Jacqueline Jacqueline Jacqueline
6a Ellen Esther Esther Esther Esther
6b Anja Anja Anja Anja Anja
7b Natascha Natascha Monique F. Natascha Natascha
 
Dependance Orion 19
groep maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
8a Huib Nina Nina Nina Nina
8b Ineke K. Huib Huib Ineke K. Ineke K.
 
Namen en functies in de school
  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
Directeur Cathelijn Cathelijn Cathelijn Cathelijn  
Coördinator 1-3   Maaike      
Coördinator 4-8   Marjolein Marjolein Marjolein  
IB groep 1 - 2
Specialist jonge kind
Ineke Ineke Ineke  
 
IB groep 3, 7, 8
Specialist Gedrag
    Mariëlle Mariëlle Mariëlle
IB groep 4, 5, 6
Specialist Rekenen
Sabine Sabine Sabine
 
Sabine
Specialist Hoogbegaafdheid     Monique D.    
Leerkrachtondersteuner HG Sarah   Sarah Sarah  
Leerkrachtondersteuner HG         Ayleen
Leerkrachtondersteuner Groep 4 Jeannette Jeannette Jeannette Jeannette Jeannette
Onderwijsassistent Marlene M: Marlene Marlene Marlene  
Schoolassistent HG Patricia Patricia Patricia Patricia Patricia
Schoolassistent Dep 1b O: Mirjam O: Mirjam Mirjam O: Mirjam Mirjam
Schoolassistent Orion 19 M: Mirjam M: Mirjam   M: Mirjam  
Administratie Alie Alie Alie Alie Alie
Vakleerkracht gym Abdel Krista   Krista Abdel                
Vakleerkracht drama     Nick     Nick Nick Nick Nick
Coördinator TSO O: Caroline     O: Caroline